fadoma logokopírovací stroje, počítačové sítě, pokladní software

Pokladní systémy a software

   Naše společnost se podílí na vývoji, návrzích řešení a samotné realizaci obchodního software DATEC s dodáním kompletního vybavení pro automatizaci prodeje zboží včetně nadstavby podvojného účetnictví a manažerského vyhodnocovacího systému. (dodávka počítačových pokladen, čtečky čárového kódu, přenosných    mobilních zápisníků….)                                    

  Jedná se o vyřešení oběhu zboží od převzetí na sklad, evidenci skladových zásob až po konečný prodej prostřednictvím čárového kódu, jak při velkoobchodním tak i maloobchodním prodeji, včetně řešení prodeje sítí prodejen.
   V rámci využití obchodního software jsou navrženy řady procesů, kterými se optimalizuje a sleduje tok zboží v časových intervalech.
   Užitím obchodního software je dosaženo maximální efektivnosti při evidenci a prodeji zboží. Můžeme vám nabídnout komplexní řešení pro správu vašich operací v souladu s dnešními požadavky na maloobchod.

Ať používáte kterýkoliv maloobchodní model (frančízing, nezávislý obchod, řetězec či distribuce), naše funkce vám nabídnou to správné řešení, které požadujete.

   Nabízíme Vám více než 10-ti letou tradici automatizace maloobchodu, širokou základnu realizací a zkušeností získaných u zákazníků hlavně z oblasti maloobchodu a distribuce zboží (především móda, obuv, sportovní zboží, hračky, hoby markety, elektronika a jiné specializované zboží).

   Jsme připraveni poskytovat Vám, našim zákazníkům, především řešení kvalitní a inovativní, nejenom pro obchod, ale i sklad a ekonomiku firmy. Tato řešení činí naše zákazníky konkurenceschopné v prostředí současného evropského trhu.

 

Více informací: zde